Jak używać podgrzewacza tytoniu PULZE 2.0? Poradnik dla początkujących

Wiele osób poszukuje alternatywy dla tradycyjnych wyrobów tytoniowych. Powodów może być wiele: od troski o swoje zdrowie, przez ciekawość po poszukiwanie oszczędności. Nie powinno więc dziwić, że podgrzewacze tytoniu cieszą się rosnącą popularnością. Jak odpowiednio korzystać z urządzenia? Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, jak rozpocząć swoją przygodę z podgrzewaniem tytoniu.

Na czym polega technologia podgrzewania tytoniu?

Kluczową różnicą między paleniem tradycyjnych papierosów a podgrzewaniem tytoniu jest temperatura, która oddziałuje na tytoń. Do rozpalenia papierosa używamy ognia, więc tytoń jest najzwyczajniej spalany w temperaturze około 1000°C. Podgrzewanie tytoniu odbywa się w niższej temperaturze. Ceramiczny pręt grzewczy odpowiada za rozgrzanie wkładu do 315-345°C.

Obniżenie temperatury wpływa na poziom substancji potencjalnie szkodliwych. Jest to możliwe także przez zastosowanie odpowiednich filtrów monooctanowych. Dodatkowo podgrzewanie tytoniu pozwala na wyeliminowanie uporczywego dymu oraz popiołu charakterystycznych dla papierosów. To wszystko znacząco może poprawić komfort życia palaczy.

Jak podgrzewać tytoń?

Aby rozpocząć przygodę z podgrzewaniem tytoniu, potrzebujesz urządzenia oraz wkładów tytoniowych. Jednym z rozwiązań dostępnych na rynku jest PULZE 2.0. Ten podgrzewacz wyróżnia się między innymi designem. Ma budowę poręczną budowę, a przy tym jest lekki – waży tylko 52g. W podstawie urządzenia znajduje się czyścik, co ułatwia regularną konserwację. 

Wkłady tytoniowe przypominają krótsze, kilkucentymetrowe papierosy. Nie nadają się jednak do palenia tradycyjnego! Każdy wkład jest jednorazowy i składa się z filtra oraz aromatycznej mieszanki tytoniu. W jednej paczce znajduje się 20 wkładów.

Jeżeli użytkownik chce rozpocząć podgrzewanie, wystarczy włożyć wkład do otworu i przytrzymać przycisk zasilania do momentu wibracji. Czas sesji trwa 5 minut – bez względu na liczbę zaciągnięć. Po jego upływie wysuwamy nakładkę i wyciągamy wkład delikatnie go przekręcając i wyrzucamy go do kosza.

PULZE 2.0 – parametry techniczne


PULZE 2.0 to nowy podgrzewacz tytoniu na rynku, który znajdziesz w trzech metalicznych kolorach: ciemnobrązowym, turkusowym i miedzianym. Na jednej w pełni naładowanej baterii możemy użyć go aż 25 razy. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom możemy mieć go zawsze przy sobie. Co ważne, urządzenie jest wyposażone w dodatkową blokadę bezpieczeństwa. W ten sposób możemy uniknąć przypadkowego włączenia podgrzewacza w kieszeni lub torebce.

Dodatkowo PULZE 2.0 umożliwia dostosowanie intensywności podgrzewania. Dostępne są dwa tryby:

  • Intensywny – temperatura wynosi wówczas 345,
  • Łagodny – 315.

Wkłady iD dedykowane podgrzewaczom tytoniu PULZE 2.0 są dostępne w 3 liniach: tytoniowym, mentolowym oraz owocowym. Sprawdź więcej informacji na stronie: https://www.pulze.com/pl-PL 

 

Tylko dla osób dorosłych. Ten wyrób nie jest wolny od ryzyka i dostarcza nikotynę, która jest uzależniająca

 

Artykuł sponsorowany